Volejte: 724 929 696 | Kontakt

Skitest

Lyžařský zájezd pro všechny opravdové milovníky lyžování

skitest 2014


Jako každý rok bychom Vás rádi i letos pozvali na testování nových lyží nadcházející lyžařské sezóny. Kromě tradičních a známých značek jako Atomic, Head, Völkl nebo Elan a u našich zákazníků oblíbených švýcarských lyží AK bychom vám rádi představili modely dvou nových značek v našem portfoliu.Lyže Foil jsou ručně dělané lyže z jižního Tyrolska a švédské lyže Extrem, které byly vyhlášeny na největší sportovní výstavě v Evropě ISPO za nejlepší lyži roku 2014.

Letošní rok jsme kladli velký důraz na výběr střediska a kvalitu ubytování a stravování. Vybrali jsme proto rakouské středisko Hintertux, které disponuje nejnovějšími lanovkami a sedačkami ze všech rakouských ledovců.

Ubytováni budeme v příjemném rodinném penziónu Finkenbergerhof ve vesnici Finkenbeg, blízko ledovce Hintertux. Penzion Finkenbergerhof je vyhlášen svou výbornou kuchyní, které šufuje přímo majitel penzionu p.Stefan Eber. Ráno vás čeká bohatá snídaně formou bufetu s bio koutkem. Po náročném dni jistě oceníte tříchodové gurmánksé menu s bohatým salátovým bufetem. Všechna jídla jsou vařena z lokálních surovin.

V hotelu budete mít k dispozici lázeňský areál, který se skládá z parní lázně, finské sauny, infračervené kabiny, masážní Kneippovi sprchy, prostorné relaxační místnosti a solária. Skitest = čistá relaxace.

 

TERMÍNY skitestU:

06.- 09.listopadu 2014

13.- 16.LISTOPADU 2014


MÍSTO: penzion finkenberghof, lEDOVEC hitertux, RAKOUSKO

 

CENA: 9.860,- Kč 

Cena obsahuje ubytování ve 2 až 3 lůžkových pokojích nebo v apartmánu s polopenzí 3 nocí, 3 denní skipas, testování a servis lyží.


Maximální počet účastníků je 20 osob.

další informace, dotazy, rezervace na frosch@mujsport.cz, nebo +420 777 567 777


 REZERVOVATAbychom poskytovali kvalitní servis, je počet účastníků Skitestu omezen na 20 lidí. Počítejte s profesionální péčí!